Produkt dnia
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O nas

 

Kim jesteśmy? Jesteśmy niezwykle kreatywnym i pełnym zapału zespołem ludzi łączących pasję z chęcią rozwijania wśród społeczeństwa czytelnictwa. Na rynku wydawniczym działamy wiele lat. Rok temu przyszedł czas na nową markę. BOOKS AND FUN. Od początku istnienia poszerzamy grono odbiorców, zaspokajając potrzeby wiedzy, edukując i ucząc miłości do książek tworzymy ambitną ofertę głównie dla najmłodszych odbiorców. Łączymy tradycję z nowoczesnością. Nasze książki cieszą się  ogromnym zaufaniem czytelników, rodziców i nauczycieli. Nasze produkcje są gwarantem pomysłowości, kreatywności a także tego na co stawiamy -  jakości. 

Tworzymy książki, które uwielbiają dzieci i młodzież. To dla nich, nasi autorzy, pasjonaci w swoich dziedzinach,  tworzą książki ciekawe, kreatywne, a przede wszystkim pomagające w nauce lub przyswajaniu poszczególnych wiadomości. Nasi ilustratorzy dokładają wszelkich starań, aby doskonale przygotowana merytorycznie treść wzbogacona była o kolorowe i piękne ilustracje.

Nasze książki rozwijają osobowość, zachęcają do twórczego myślenia a przede wszystkim do rozwijania wyobraźni, tak potrzebnej w późniejszym wieku w edukacji czy w rezultacie w pracy. Pozycje przez nas wydawane nawiązują do najwyższych wartości, które powinien znać każdy człowiek, a więc do rodziny, tradycji, miłości, przyjaźni,  szacunku.

Pozycje edukacyjne przygotowujemy zawsze w oparciu o aktualną podstawę programową nauczania na poszczególnych poziomach kształcenia, w szczególności przedszkoli, edukacji wczesnoszkolnej, a także szkoły podstawowej.

Profesjonalnie zajmujemy się także techniczną i wizualną stroną powstawania książek, począwszy od pozyskania najlepszych autorów i ilustratorów, na graficznej stronie książek kończąc. Nasze studio graficzne przygotowuje bowiem pozycje pod najbardziej wymagające specyfikacje techniczne dla drukarni z całego świata. 

Najlepszą rekomandacją naszych książek są przede wszytskim ogromne zainteresowanie czytelników a także TOP w sprzedaży między innymi w salonach Empik.

Nasze książki dostępne są na terenie całego kraju czyli w salonach Empik, na Empik.com, w sklepach Biedronki, Lidla, Autchann, punktach Poczty Polskiej, Dino i wielu innych których nie sposób wymienić:-) z czego jesteśmy dumni.

To praca zespołu ludzi stanowi nasz sukces, ludzi z pasją. Kreujemy pomysły na książki, tworzymy je a wraz z nimi nową jakość. A to wszystko z miłości do książek.

 Jeśli masz głowę pełną pomysłów zapraszam Cię do naszego zespołu. 

Team BOOKS & FUN

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl